Tvorba

Nejnovější fanarty

13. prosince 2016 v 16:29 | Ryu.
Ráda bych se podělila o pár fanartů, které jsem v posledních pár měsících dokončila. Blog zanedbávám, takže bych to tu chtěla trošičku zaplnit. Postupně sem přidám další články, hlavně ty o gotice.

1. fanart - Different Galaxy
Možná znáte hru Fran Bow, jestli ano, asi víte, o jaké herní studio jde. Ano, jde o první výrazný projekt Killmonday. A přesně od nich je i jiná hra - Different Galaxy, na čemž momentálně švédské herní studio pracuje. Jelikož mě Fran Bow nadchla, že jsem jí dohrála 7x a po osmé ji momentálně hraju, tak se na Different Galaxy moc těším. Určitě to bude zase skvělý herní zážitek.
Kresleno na tabletu, hotové za dva dny, včetně přestávek.

Změna vzhledu mé milované Moss

28. prosince 2015 v 17:57 | Trololol
Po X měsících přináším konečně něco do této rubriky.
Tentokrát jsem tak trachu změnila vzhled mé postavy, Moss. Moss existuje od té doby, co jsem začala s kreslením. Řekněme, že necelý 3 roky zpátky, což mi bylo 11 a byla jsem v té době nehorázně zažraná do anime. Tenkrát jsem byla malej sopel, co rád experimentoval s mými postavičkami, měla jsem jich asi... 4? Z toho do dneška ještě existují 3: Moss, Annie a Sharon (Annie se jmenovala nejdříve Vanessa, u Sharon už nevím, lol)
Nebudu dál vykecávat a obrázek sem hodím. ↓

Moje tvorba - RPC/OC

12. srpna 2015 v 13:44 | Trololol
Já vím, že tohle na gotický blog víceméně nepatří, ale mám nutkání se pochlubit s kresbou, na kterou jsem opravdu pyšná. ˘^˘
Ono, když sem mojí tvorbu jednou za čas dám, tak to taky neuškodí O:)
Enjoy.
 
 

Reklama