Kdo jsem, co jsem?

19. července 2015 v 20:21 | Trololol
Myslím, že je slušné se nejdříve představit, než-li začnu na plný úvazek blogovat. Samozřejmě nemůžu prozradit vše, nezlobte se na mě O:). Ale nějaké to soukromí si musím ponechat.


Jsem čtrnáctiletá, "nově" rozjíždějící se blogerka, která již v minulosti blogovala, ale většinou články obsahovaly všemožné pytloviny, mé průjmy a blitky, které za nic nestály, nyní to chci napravit. Mám však nové téma, který chci do světa vypustit z mého pohledu. Jak z obsahu mého blogu vidíte, blog se zaměřuje na gotiku. Zajímám se o ní rok a 4 měsíce, poté, co mi má gotická kamarádka poslala písničku od BlutEngelu, německé darkwave kapely. A tak to vlastně začalo, začala jsem se zajímat o gotiku ve velkém, trvalo mi dlouho se někam zařadit, protože všechny žánry z gotiky jsou nějak výjimečné a já poslouchala od něčeho trochu, ale to předbíhám, ráda bych se o tom vyjádřila později v článku.

Jsem narozena v Plzeňském kraji a do teď tu i bydlím. Bydlím na vesnici, kde je to i přes den, jakoby chcípnul pes. Auto tu projede jednou za uherský rok, což je na jednu stranu dobře, protože je tu jinak krásný klid, prostě skvělý relax.
Máme též velikou zahradu, kde trávím většinu času, též máme i ovečky a slepice, zkrátka práce je tu dost.

Co se mých zájmů týče, moc jich nebude. Ráda kreslím přes program Paint tool Sai, ale už ne tak často. Naplňuje mě to a před dvěma roky mě to dokopalo se naučit kreslit. Za ty dva roky se to opravdu někam pohlo, jsem na sebe hrdá.
Dále ráda poznávám nové lidi, ale jen přes internet, protože jsem jinak velký introvert a melancholik a mám problém na veřejnosti někoho pozdravit nebo někoho požádat o pomoc. Časem to budu chtít změnit a trochu vyrazit na veřejnost, jinak brzy na židli shniju...
Hudba je také neodělitelnou částí mne. Miluju gotiku, jak už jsem zmínila. Jsem zatím jen BabyBat, ale to se brzo změní, nejblíže je mi podstyl Rivethead, což vypovídá o tom, že mám moc ráda Industrial, ať už te pro Rivehead či pro Cyber goth až po Industrial metal. Nepohrdnu kapelami, jako jsou srdcovky Hollywood Undead (byla jsem na nich 18.11.2014, jsou to fakt úžasní chlapci), Slayer a Machine Head, jinak jedu čistě gotiku.
A paranormální jevy... né, že bych na to úplně věřila, ale spíš se ráda bojím, proto vyhledávám články s touto tématikou.

Občas zkouknu nějaké to anime, ale nejsem takovej fanatik, jako jsem bývala, protože jsem na žánry náročná a potrpím si na morbidní sci-fi či fantasy, proto jsou mé nejoblíbenější anime hlavně Claymore a Elfen Lied. Navíc nová anime nestojí za nic a většinou jsou to jen kopírky starých anime či úplný propadáky. Jinak mám nakoukáno kolem 80 anime.
Taky obdivuji film Donnie Darko, je to skvělý sci-fi thriller, který stojí za zhlédnutí.

No a nakonec... nemám ráda malé děti a prostě matky s dětma, co si myslí, že si sednem na prdel, protože ona má dítě a tak má na všechno právo, ale o tom se tu nechci víc zmiňovat O:)

Možná jsem na něco zapomněla, kdyžtak dopíšu.


↑ Tohle mám být já :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 20. července 2015 v 10:50 | Reagovat

Ju, vítej! Moc pěkné představení, skromné. Vypadáš, že to máš narozdíl od zbytku ,,gothiček" a podobných zjevení, které jsem potkala, v hlavě v pořádku. Jinak, co jsem ti koukala na články, zkus používat u obrázků horizontální odsazení, vypadá to vzhledněji. :o)

Jinak jestli fičíš na industrialu, zkus Nachtmahr, X-Fusion, Suicide Commando, x-Rx, nebo klasiku - Combichrist, mně to do palice docela sedlo. :D

2 K. K. | Web | 20. července 2015 v 12:00 | Reagovat

Těší mě, že jsem tak nezaměnitelná - ano, jsem to já! :D Ale byla bych ráda, kdyby sis to nechala pro sebe. Smažu i ten tvůj komentář, nerada bych vystupovala na blogu pod jménem. Snad chápeš. Ale teda... musím říct, že si tě nemůžu s žádným profilem spojit. Byla bych docela ráda, kdyby ses práskla :D

A gratuluji, seš první, kdo všechny tyhle interprety zná!

3 Auri Schizophrenic Auri Schizophrenic | 22. července 2015 v 10:41 | Reagovat

[2]: Je az druha, drtivou vetsinu veci, co posloucha, ma ode me xD

4 Ryuzaki Ryuzaki | Web | 27. července 2015 v 9:36 | Reagovat

[3]: Jop >:) Ale něco jsem si našla i sama xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama