Goth - Raven Digitalis

20. července 2015 v 18:10 | Trololol |  Doporučuji
O co jde: Kniha o gotice určena hlavně nováčkům.
Název: Goth
Autor: Raven Digitalis
Počet stran: 374
Nakladatelství: Volvox Globator
Rok vydání: 2007 - USA, 2009 - ČR
Dostupnost: Levné knihy
Cena: 80 kč


Takže, někdy v lednu jsem si řekla, že po dlouhé době navštívím Levné knihy. Vždycky se tam dají najít všemožné poklady, jako například tuhle knihu, mojí hlavní příručku, Goth od novopohana Ravena Digitalise, která mi zodpověděla většinu mých otázek.

Z prva jsem se lekla, jako, co dělá magie v gotice? Jak to může splývat? Koho to napadlo? Jistě, připomínám, že kniha je psaná pohanem, který gotiku a magii lehce ztotožnil. Samozřejmě, hlavní je především hudba. Raven to napsal tak, jak gotiku vidí on a ostatní pohané.
Nebojte se, Goth určitě nebude dělit gotiku na čtyři živly.
Další, co mě možná trochu zaskočilo, jsou styly a jak je popisuje. Ale stačilo naject na poslední stránku, kde je doslov, tam je to vysvětleno. Prostě americká a evropská gotická subkultura je v jistých částech docela hodně odlišná.

Tato kniha je častý moje příručka ve chvíli, kdy si nejsem jistá. Zajímám se o gotiku rok, ale stále mi vypadávají nějaké informace z hlavy, tohle mi vždy pomůže.

Knihu bych doporučila všem lidem, co se o gotiku zajímají nebo lidem, co už se v gotice pohybují nějaký ten rok a chtějí si "rozšířit obzory". Každopádně, pokud vás "magická stránka temné kultury" nezajímá, hned jí odložte, přejdete tak zbytečnému rozhořčění.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mič Mič | Web | 28. srpna 2015 v 10:31 | Reagovat

Podľa mňa je to zaujímavo poňatá kniha, aj keď ja osobne by som ju ako príručku nebrala. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama